VSOutlet
0

Ürünü İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Satın aldığınız ürünleri kullanmadan , montaj yapmadan/yaptırmadan, tahrip etmeden / ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren ondört ( 14 ) günlük süre içinde cayma hakkını kullanarak teslim aldığınız hali ile iade edebilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

Hesabım bölümünden siparişlerim sayfasına gidin. Buradan iade butonuna basarak iade talebinizi oluşturmalısınız. Sonrasında 3 iş günü içerisinde Vsoutlet servisimiz sizinle iletişime geçecektir. Ürünü kargo ile yollamanıza gerek yoktur. Vsoutlet servis ekibimiz ürünü adresinizden teslim almaya gelecektir. Bu aşamada ürünün tüm aparatlarıyla eksiksiz olduğundan emin olun. Ürünün adresinizden alınmasını takiben iade aynı gün içerisinde onaylanacaktır. Servis ürünü adresinizden geri aldıktan ortalama 3 iş günü içinde de ücret iadeniz gerçekleştirilecektir.

İade edilecek ürünün montajı yapılmamış ve kullanılmamış olması şart olup, faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Cayma hakkı kapsamındaki iade işlemlerinde kargo masrafı şirketimize aittir.(*)

  • Orijinal kutusu zarar görmemiş, montaj yapılmamış/kullanılmamış ürün faturası ile elimize ulaştığından itibaren on beş (15) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza (*)yapılacaktır.