VSOutlet
0

 

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Vestel Ticaret A.Ş., kendisi ile paylaşmış olduğunuz bilgilerin gizliliğinin korunmasına inanmaktadır. Kişisel bilgilerinizin ne şekilde kullanılacağı hakkında aşağıda tarafınıza bilgi verilmektedir. Bu nedenle, bu Üyelik Bilgilerinin Gizliliği ve Güvenlik Politikamızı dikkatlice okumanızı öneriyoruz.
 

GÜVENLİK POLİTİKAMIZ

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

www.vsoutlet.com.tr uluslararası güvenlik sertifika şirketi GlobalSign tarafından SSL sertifikası ile korunmaktadır.

www.vsoutlet.com.tr alışveriş sayfalarında dünyanın en gelişmiş güvenlik teknolojisi olan SSL (Secure Socket Layer) sistemini kullanmaktadır ve tüm önemli veriler 256 bit şifreleme ile koruma altına alınmaktadır.

SSL yazılımları, Müşteri - İşletme - Banka arasındaki bilgi akışının, çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan çok zor olan 256 bit teknolojisiyle, şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır. Web üzerinden alışveriş herhangi bir sayfada girilen bütün bilgiler, güvenlik ağı ile şifrelenerek sistemlerimize aktarmakta ve bu sayede dışarıdan bu bilgilerin alınması, okunması ve kullanılması mümkün olmamaktadır. Bu sayede kredi kartı bilgileriniz personelimiz tarafından görülemediği gibi, Vestel Ticaret A.Ş. tarafından da saklanmamaktadır. Mevcut ve geçmiş siparişlerinizi ise üye girişi yaptıktan sonra ‘Siparişlerim’ sayfasından takip edebilirsiniz.