VSOutlet
0

Kullanım Koşulları

İşbu web sitesinde yer alan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, marka ile her tür fikri ve sınai mülkiyet hakkı, Vestel Ticaret A.Ş.'ye ve Vestel Ticaret A.Ş’nin de yer aldığı Zorlu Holding grubu içinde yer alan diğer şirketlere ait olup yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bu bilgi, belge ve veriler herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. İşbu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. Vestel için bağlayıcı değildir. Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.

Vestel, bu internet sitesinden ulaşabileceğiniz hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir garanti ve/ veya görüş sunmamaktadır. Ulaşılabilecek internet siteleri sadece kolaylık olması amacıyla belirtilmiştir ve burada belirtilmeleri, Vestel'in bu internet sitesindeki içeriği ya da bunların kullanımını önerdiği ya da bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul ettiği anlamına gelmez. Buna ek olarak, kullanım için seçilen her şeyin virüs, solucan ve diğer zararlı nitelikteki öğeler içermemesini sağlamak için gerekli önlemleri almak Kullanıcı’ya bağlıdır.

Gönderilecek herhangi bir bilgi, öneri, fikir ya da diğer iletilerin gizli olmadığı ve herhangi bir kimsenin mülkiyetinde olmadığı kabul edilecektir. Herhangi bir bilgi ya da malzeme göndererek Vestel'e bu malzeme ve bilgileri kullanma, üretme, sergileme, gerçekleştirme, değiştirme, aktarma ve dağıtma hakkını kısıtlamasız ve geri alınamaz bir şekilde vermiş oluyorsunuz ve Vestel'in herhangi bir amaçla bize göndereceğiniz fikirleri, kavramları, bilgileri ve teknikleri kullanmakta serbest olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz.

Vestel web sitesi ile yazılı, görsel veya sessel veri (fotoğraf, video, ses kaydı vs.) paylaşan kullanıcılar, Türk Ceza Kanunu, 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun ve diğer ilgili mevzuat uyarınca suç teşkil edecek eylemlerden ve paylaşımlardan kaçınacağını, kamu düzenine, ahlaka, 3. şahısların maddi manevi haklarına zarar verecek paylaşımlarda bulunmayacağını, aksi takdirde tüm hukuki ve cezai sorumluluğun kendisine ait olacağını kabul ve taahhüt etmektedir.

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren sözleşmede yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. vestel.com.tr, bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir ihtar, uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklı tutulmaktadır. Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sadece kendinizin sorumlu olduğunuzu ve eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek Vestel ve/veya grup şirketleri ile 3. şahısların zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız hususunu önemle ihtar ederiz.

Vsoutlet.com.tr adresine üye olmak için kişisel bilgilerini bırakan tüm kullanıcılar; VESTEL ve bağlı olduğu diğer Zorlu Grubu şirketleri tarafından kişisel bilgilerinin kullanılarak her türlü yeniliklerinden, promosyonlarından, kampanyalarından, sadakat projelerinden, iş birlikteliklerinden, reklamlarından, mağaza açılışlarından, ürünlerinden, hizmetlerinden ve iletişim faaliyetleri hakkındaki olası tüm kanallardan bilgi almayı kabul etmiş sayılır. Sisteme üyeliğin tamamlanması ile birlikte tüm platformlarda üyelik geçerli hale gelecektir.

www.vsoutlet.com.tr adresine üye olmak için girmiş olduğunuz kişisel bilgiler, Vestel Ticaret A.Ş. ve aynı grup içinde yer aldığı diğer Zorlu Grubu şirketleri tarafından kullanılmasına , işlenmesine , saklanmasına 3. şahıslarla paylaşılmasına , anonimleştirilmesine muvafakat etmiş bulunmaktasınız.

www.vestel.com.tr adresine üye olmak için girdiğiniz bilgiler vestel.com.tr alan adı altında devam etmektedir. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri tarafınıza onayınız sonrasında gönderilebilir. İzinli pazarlama mesajlarından çıkış yapabilmeniz için; profil sayfası altında bilgilerimi güncelle bölümünde yer alan "Kampanya ve fırsatlardan e-posta ile haberdar olmak istiyorum." kutucuğunda bulunan işareti kaldırmanız gerekmektedir. www.vsoutlet.com.tr sitesine giriş yapan kullanıcımız, işbu "Yasal Uyarı"yı okuyup aynen kabul etmiştir.

www.vsoutlet.com.tr adresinde oluşturduğunuz üyelik hesabınızı silmek istediğiniz durumda; işbu talebinizi Müşteri Hizmetleri, e-posta veya CapCanlı Destek kanalları aracılığıyla tarafımıza iletebilirsiniz. Söz konusu bildiriminizin tarafımıza ulaşması akabinde ilgili birimimize yönlendirme sağlanacaktır. İlgili talebinizin tarafımıza ulaşmasından itibaren üyelik hesabınız, 3 (üç) aylık süre boyunca pasife alınacaktır. Üyelik hesabınızın pasif durumda olduğu 3 (üç) aylık süre boyunca, işbu hesabınızı aktive etmeye yönelik bir irade göstermediğiniz takdirde; 3 (üç) aylık sürenin bitiminde, üyelik hesabınız tarafınızca erişilemeyecek şekilde tüm platformlardan silinecektir.

Yukarıda yazan hususları okudum anladım ve yükümlülüklerime uygun şekilde hareket edeceğimi taahhüt ederim. Aksi takdirde Vestel’in uğrayacağı tüm zararı ödeyeceğimi kabul ve taahhüt ederim.