VsOutlet

Ödeme Avantajları

Faturalama ve İrsaliye İşlemi Nasıl Oluyor?

Vsoutlet.com.tr adresinden yapmış olduğunuz alışverişleriniz, mevcut T.C. kanunlarının gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura ile teslim edilmektedir. Alışverişiniz sırasında sistemimizde gördüğünüz tüm fiyatlara KDV dahildir.

Eğer vergi numaranız varsa ve faturanızın şirketiniz adına düzenlenmesini istiyorsanız, vergi dairesi, vergi numarası ve ünvan bilgilerinizi mutlaka giriniz.

Siparişimi Verdiğimde Kredi Kartıma Hemen İşleniyor mu ?

Kredi Kartı ile Online ödeme seçeneğini şeçtiğiniz taktirde kredi kartınız gerçek zamanlı olarak işleme konulur.

Vsoutlet.com.tr online sistemi tarafından sadece kredi kartınızdan provizyon alınabilmesi için gerekli bilgiler otomatik olarak bankaya iletilir ve provizyon alınır.

Internet Üzerinde Kredi Kartıyla Sipariş Vermek Güvenli mi ?

Evet. Vsoutlet.com.tr SSL kripto teknolojisi ile çalışan güvenli bir server kullanır. SSL kripto ve diğer güvenlik önlemleriyle ilgili daha fazla bilgiyi “SSL Nedir” bölümünden edinebilirsiniz. Kredi kart numaranızın tamamı veya diğer ilgili bilgiler Vsoutlet.com.tr tarafından görülmemektedir. Kredi kartıyla sipariş verdiğiniz zaman bu bilgi doğrudan SSL kripto teknolojisini kullanan server tarafından bankaya aktarılmaktadır. Server’imiz banka ile doğrudan iletişim kuracak şekildedir ve günümüzde en güvenli veri transferinde kullanılan SET Protokolü uygulanır.

KDV Ödeyecek miyim ?

Vsoutlet.com.tr de bulunan tüm ürünlerimiz KDV oranı eklenerek satışa sunulmaktadır.