VsOutlet

Vestfrost

1963 yılında kurulan Danimarkalı Vestfrost, o günden bugüne 12 milyondan fazla buzdolabı ve derin dondurucu üretti. Kurulduktan sadece 7 yıl sonra yoğun talebi karşılamak için çift vardiya çalışmaya başlayan Vestfrost, 50 yıldır Avrupalı kullanıcı tarafından güvenle kullanılıyor.

Zamanla ürün gamına fırın, bulaşık makinesi, ocak gibi ürünleri de katan Vestfrost, bugün üretiminin çoğunu Slovenya ve Türkiye’deki fabrikalarında sürdürüyor.

Standart buzdolaplarından farklı olarak Vestfrost, tasarrufuyla kullanıcıya uzun yıllar fayda sağlıyor. Çift kompresör sistemli Vestfrost buzdolapları enerjiyi doğru kullanıyor; hem çevreyi koruyor hem ev ekonomisine katkı sağlıyor. Buzdolabı, derin dondurucu gibi ürünlerin diğer elektronik eşyalardan farklı olarak sürekli çalışır vaziyette olması, bu enerji tasarrufunun önemini daha da arttırıyor.

Vesfrost sağlamlık konusunda da iddialı, ürünlerini uzun yıllar yüksek performansta çalışacak şekilde üretiyor. Böylece Vestfrost marka ürünler sadece birer beyaz eşya değil, uzun vadeli birer yatırıma dönüşüyor. 15-20 yıl sonra bile tüm gücüyle çalışan Vestfrostlar görmek, üretici ekibin de en büyük mutluluğu.

Vestfrost bu sağlamlığını kaliteli üretimi kadar, uzun ve ayrıntılı test süreçlerine de borçlu. Defalarca en ince ayrıntısına kadar test edilen ürünler ancak bu testleri geçmeleri durumunda piyasaya sürülüyor.

Vestfrost ürünleri kolay kurulumları ve kullanıcı dostu işleyişleriyle de öne çıkıyor. Her Vestfrost ürünü kolayca kuruluyor ve hemen tüm özellikleriyle kullanıma hazır hale geliyor.

Danimarkalı Vestfrost, 50 yıllık tecrübesi, sektördeki saygınlığı ve kalitesiyle; Vs. OUTLET mağazalarında ve vsoutlet.com.tr internet mağazasında, Zorlu güvencesiyle Türkiyeli kullanıcıyla buluşuyor.